O MNE

Pracujem ako mentorka a homeopatka 

Pomáham ženám meniť život.  Spoločne objavujeme a premieňame negatívne vzorce v hlave tak, aby využili svoj najväčší potenciál a užili si svoj život. 


Opravujem chyby v programoch


Mala som asi 13 rokov, keď sa nás v škole pýtali, čo chceme v živote robiť. Moji rodičia boli obaja programátori. A ja som povedala mame, že aj ja budem. Ale nie taký obyčajný programátor. Ja budem hľadať a opravovať chyby v programoch.
Mama mi vtedy tuším vysvetlila, že také povolanie neexistuje, že to si robia programátori sami.


Lenže viete čo? Vtedy neexistovalo. Dnes už hej.


Musela som prejsť kľukatou cestou, aby som si ho mohla vytvoriť. Vyštudovala som matematiku, aby som sa zorientovala v hlbokej logike. Čistá matematika ma nesmierne bavila, ale akosi mi chýbalo využitie v každodennom živote. 


A tak som neskôr som vyštudovala homeopatiu, aby som tú teoretickú logiku mohla previesť do bežného života. Počas štyroch rokov na SAKH som sa učila objavovať vzorce v našom podvedomí. Tam som si obľúbila najmä Sehgalovu metódu. Vďaka môjmu indickému učiteľovi Yogeshovi Sehgalovi som sa naučila naozaj počúvať. Vnímať hlboký význam povedaného skrytý za obyčajnými slovami.


A dnes? Pracujem ako mentorka a homeopatka.


Objavujem chyby v programoch v hlavách mojich klientiek. Pomáham im rozpúšťať bloky nesmierne jednoduchým a praktickým spôsobom tak, aby si prestali hádzať polená pod nohy. Aby sa začali opäť cítiť skvele. 

Aby bol ich život jednoduchý a zábavný. Pretože taký naozaj môže byť.


Pavlína Hollá 2022
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!