Rozhovor

Rozhovor je spôsob ako vniesť nový pohľad do svojho problému.  

Máte nejakú tému, ktorá vám nedá spať? 

Už ste ju premleli v hlave asi sto krát a stále žiadne riešenie? 

Možno potrebujete len nový pohľad na vec. 

Alebo vás ťaží čosi, čo nemôžete nikomu povedať. Pocit viny, s ktorým si neviete poradiť. 

Povedzte to mne. 

Je pár vecí, ktoré viem fakt dobre - počúvať, pýtať sa a určiť prvé kroky, aby ste sa konečne pohli v smere, ktorým sa chcete vydať.


Z vašich ohlasov

Dorota: Žienky píšem sem, lebo nedávno Paulínka dala ponuku na novú terapiu Rozhovor.. no a dnes sme ho spolu vyskúšali .

Za mňa - skvelé. Myslela som si, že nie je nad osobné konzultácie, no Paulínka má dar empatie tak silný, že som sa parádne otvorila a uvoľnila aj cez obrazovku. Zo začiatku nám to troška skomplikovala technika, už som si myslela, že teda "asi nám nie je súdené", no preklopila som sa na "nevzdávaj sa" a veci sa pohli.

Bola to pre mňa silno prínosná viac ako polhodinka. V podstate mi Pauli pripomenula svojimi otázkami - a nielen otázkami - to, čo tam kdesi vnútri seba mám. Len niekedy na to pozabudnem v tom ruchu života okolo .

Cítila som celý čas silnú podporu ženy na druhej strane. Síce dáva otázky, ktoré môžu viesť aj k boľavému poznaniu, nehodnotí, neposudzuje...podporuje.

Veľmi láskavý rozhovor to bol

Ešte raz veľká VĎAKA za túto možnosť.

namasté

Mirka: Ja osobne som to teda nazvala butlava vŕba a aj som to tak poňala

Ak máte v sebe niečo, čo nie je komu a kedy povedať a ste pripravené odpovedať na presne cielené otázky, ktoré môžu otvoriť staré rany aby sa mohli vyliečiť, choďte do toho.

Mne osobne Rozhovor pomohol aby som pochopila kde môže byť pes zakopaný. Jeho vyriešenie je už na mne.

Toť pozitíva.

Negatívum: polhodina je málo. Taká hodinka by bola fajn a tiež by mi asi pomohol akýsi sumár na konci, možno aj v tlačenej forme. Odmietla som nahrávku a to bola asi chyba. Takže, nahrávku neodmietajte.

Ešte raz sa chcem p. Hollej poďakovať, že sa stará o naše telesné i duševné zdravie  

Marcela: Veľmi sa teším, že som mohla absolvovať rozhovor s Paulinkou, bolo to veľmi uvoľňujúce a oslobodzujúce. 

Paulinka ako veľký profesionál pokojne a s veľkým nadhľadom a prijatím kládla otázky, ktoré ma vedeli nasmerovať k premýšľaniu v širších súvislostiach. Mať potom záznam z rozhovoru je veľmi nápomocné. 

Odporúčam všetkým ženám, ktoré majú potrebu začať pracovať od seba, lebo nikoho sa nám nepodarí zmeniť či zachrániť, len samu seba. Aj keď to často nevidíme, nechceme alebo nemôžeme vidieť . 

Tak milé žienky začnime od seba, a potom sa nám bude lepšie žiť vo všetkých našich vzťahoch a Paulinka je nám veľmi nápomocná pri hľadaní tejto cesty. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Paulinka ďakujem že ste, ďakujem za vašu pomoc. S láskou odporúčam.  

O čo teda ide? 

Vy si vyberiete jednu tému, ktorá vás naozaj ťaží a v ktorej sa chcete už konečne pohnúť vpred. 

Vysvetlíte mi svoj problém a ja vás budem veľmi pozorne počúvať. 

A potom sa vás čosi spýtam. Ujasníme si, kde je asi koreň problému. A spoločne odhalíme, kam sa vlastne chcete dostať. Čo by malo byť cieľom vašej snahy. 

A potom vám porozprávam čosi zo skúseností z mojej praxe. Nebudem vás nikam tlačiť. Len ukážem možnosti, ktoré práve teraz nevidíte. 

Ako to celé prebieha? 

Napíšete mi a dohodneme si termín. Celý náš rozhovor bude prebiehať online. Chvíľu pred dohodnutým termínom vám pošlem link do aplikácie Zoom. 

Na nastavenie techniky a náš rozhovor máme cca 40 minút. Na jednu tému je tento čas naozaj dostatočný. Obe sa dokážeme plne sústrediť a neodbiehať od témy. 

Ak budete mať záujem, rozhovor bude nahrávaný - záleží čisto len na vás. Nahrávku po skončení poskytnem len Vám a zmažem. 

Cena za rozhovor je 20,- euro.

Platí sa po objednaní. Pri potvrdení termínu vám pošlem link na platbu. 

Na objednanie použite prosím formulár.


Pavlína Hollá 2022
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!