Fénixov kruh

Získaj viac životnej energie a chuti do života,
väčšie spojenie so sebou samou,
vďaka pár minútam denne

Ako sa cítiš práve teraz? 

Dá sa to? Mohlo by byť aj lepšie? Ťažká otázka?

 Staráš sa o všetkých okolo. Kedy si sa však sama seba spýtala naposledy: „Ako sa cítim?“ Toľko sa staráš o ostatných, že na seba Ti už nezostáva síl. A potom … 

…prichádzajú chvíle, kedy sa cítiš nesmierne unavená. 

Možno je všetkého tak nejak moc a Ty sa cítiš na všetko tak sama. 

Možno si si svoj život predstavovala trochu inak. A možno je život práve teraz výzva, ktorá Ťa stojí viac síl, než by si chcela. 

Možno sa cítiš zmätená a občas bezmocná, keď je toho na Teba príliš. A predsa v hĺbke duše cítiš, že máš právo napĺňať túžby svojho srdca a žiť svoj plný potenciál. Len ako, keď si práve teraz taká unavená z bežných povinností svojho života? 

Stres a únava Ťa ničia.

Vieš čo? Poznám to. Zažila som  obrovskú únavu aj  pocit beznádeje, že nie je cesta von. A zažila som obrovskú zmenu, keď som konečne pochopila a vniesla do svojho života drobné zmeny. 

Existuje pomerne jednoduchá cesta von. 

Už totiž chápem, čo prináša ten rozdiel. Prečo niektoré ženy žijú  s prirodzenou ľahkosťou svoj zdanlivo dokonalý život a iné bojujú so stresom a únavou každý jeden deň. Prečo sa niektoré usmievajú a žiaria a iné sa sťahujú do svojej ulity, aby si uchránili aspoň trochu svojej energie. 

A vieš čo? Nie je Tvoja chyba. Len Ti to doteraz nikto poriadne nevysvetlil. 

Vstaň z popola ako Fénix a začni si život užívať.

Už môžeš. Riešenie existuje. Dokonca nemusíš byť na všetko sama. 

Len si dovoľ urobiť niečo pre seba a zažiť aké to je…

…cítiť sa pochopená a podporovaná.

…postarať sa o seba a  navýšiť si energiu, kedykoľvek to potrebuješ.

…vnímať seba a prijať sa s láskou aká Ti náleží.

…cítiť, kde Ti energia uniká a mať možnosť to zmeniť.

…vedieť, že máš omnoho väčšiu moc, než si myslíš

Nauč sa obnoviť svoju energiu. Spojiť sa so svojimi potrebami a nekonečným zdrojom energie v nás. 

Na čo tú energiu využiješ, bude len na Tebe. Je to obrovské bohatstvo, ktoré môžeš využiť na čokoľvek len chceš. Môžeš sa stať tou, ktorou si vždy chcela byť. Získať moc nad strachom či úzkosťou. Môžeš sa starať a podporovať druhých. Môžeš sa uzdraviť. Môžeš nájsť lásku svojho života. Môžeš zažiť úspech. Môžeš si navrátiť zdravie. 

"Nechcem to zakríknuť, ale som na tom energeticky najlepšie za posledné roky. Cvičím Fénixa a trochu sa snažím zvlniť bokmi (aj keď Pinokio by sa vlnil lepšie). Pijem zelené drinky a chodím do roboty na bicykli. Je mi dobre."
Mirka

Aj Ty máš v sebe tú moc.

Obnovenie energie a nájsť vnútorný pokoj sú tak dôležité schopnosti, že by ich mala poznať každá žena. 

A prezradím Ti ešte jedno tajomstvo. Na to, aby si tieto schopnosti získala nemusíš trčať v budhistickom kláštore ani hodiny meditovať. Existujú jednoduché a najmä zábavné spôsoby ako toho docieliť v bežnom živote. 

Pretože čo si budeme hovoriť. Život je často dosť náročný sám o sebe. Poďme si ho spoločne zjednodušiť. A najmä sa začať konečne baviť a užívať si ho. 

Fénixov kruh Ťa podporí na ceste

Pridaj sa do podporného kruhu, ktorý som vytvorila špeciálne pre vnímavé a citlivé ženy, ktoré sa veľmi ľahko vyčerpajú v tomto svete plnom výkonu. 

Fénixov kruh Ti vytvára bezpečné prostredie, kde môžeš byť sama sebou. Miesto, kde sa môžeš sústrediť na seba. 

"Všimla som si na sebe, akú mám nezaťaženú hlavu zbytočnými myšlienkami a o to ľahšie vnímam okolie, ľudí okolo seba ich potreby, ľahšie sa mi riešia pracovné veci, skrátka mám odľahčenú myseľ a prijímam nové veci...Pavlína ďakujem za tento úžasný proces."
Tatiana

Čo nás spoločne čaká?

Každý mesiac sa Ti otvorí  nový obsah. Vždy je v súlade s mesiaciom v roku a témami, ktoré sa nás v danom období najviac dotýkajú. 

Zároveň Ti vždy poskytnem účinné nástroje, ktoré Ťa dostanú viac do súladu so sebou a pomôžu Ti buď ušetriť, rozprúdiť alebo získať viac životnej energie. 

Vďaka pár minútam denne získaš prirodzeným a zábavným spôsobom schopnosť zostať počas celého roka v hlbokom kontakte so svojimi potrebami. Už nikdy nestratíš samu seba v každodenných povinnostiach. 

Vytvoríš si pevný základ, na ktorom môžeš vybudovať život podľa svojich preferencií. 

"To že som sa do kruhu Fénix pridala som ani jeden jediný deň neoľutovala. Keď si čítam komentáre veľakrát sa pristihnem ako poviem presne aj ja to takto cítim a vidím i keď ani jednu jedinú nepoznám osobne, cítim akúsi príjemnú, úprimnú a energetickú spojitosť …. Také tie AHA Momenty. Pavlina nás vedie a smeruje, ako zvládať situácie, ako sa na „TO“ z iného uhla pozrieť, ako sa zbaviť starých návykov a naučiť sa novým, ktoré uľahčujú a robia život veselším - ci už v partnerstve alebo ako rodič. Alebo láske a prijímaní seba samej. Je to pre mňa „cesta“ plna nových objavov a posúvania vlastných hraníc… Za čo Som Tebe Pavlina veľmi vďačna "
Natália

Dámsky energetický podporný kruh Fénix vediem ja osobne.

  Moje meno je Pavlína Hollá, pracujem ako mentorka a homeopatka. 

  Téme životnej energie sa venujem asi 30 rokov: 

   Študovala som a skúšala rôzne stravovacie smery – od vitariánstva na jednej strane po makrobiotiku na druhej. Preštudovala som si Campbelovu Čínsku štúdiu, čo je najrozsiahlejšia stravovacia štúdia v dejinách.

   Roky sa venujem jóge a tai-chi. Učila som sa o tom, ako je naše telo vystavané a prepojené. Ako sme schopné vnímať bloky v našom tele a následne ich uvoľniť. Ako sa dokážeme regenerovať a čo všetko má na to vplyv.

  Roky sa venujem štúdiu prepojenia mysle a tela. Ako naše myšlienky spúšťajú tvorbu hormónov a iných látok, ktoré sa vyplavujú do nášho tela. Ako z pocitov nášho tela tvoríme emócie a ako si na nich vytvárame závislosti.

 V poslednom období študujem stavbu nášho mozgu. Učím sa ako dokážeme ovplyvniť naše myšlienky, ako sa to prejaví v našom konaní a vnímaní sveta.

  Čítam o dlhovekých ľuďoch a komunitách a skúmam, čo robia inak.

 15 rokov preacujem ako homeopatka a počúvam príbehy ľudí. Čoraz viac si uvedomujem, ako drobné zmeny v myslení a následnom konaní vedú k obrovským pozitívnym zmenám v živote.

Vytvorila som metódu EF SYSTÉM, ktorá Ti pomôže prijímať, rozprúdiť a dávať svoju energiu tak, aby to bolo pre Teba prirodzené. Aby si nepodliehala každodennému stresu. Aby si si udržala svoje telo i myseľ v kondícii. A samozrejme aby to bolo zábavné a aby Ti to nezabralo žiadny čas navyše. Jednoducho súčasť Tvojho života.

 

Postupne som objavila zásadné princípy, ktoré sú potrebné na to, aby sme dokázali žiť svoj život naplno a v súlade so sebou.

 • Pochopenie seba samej a svojho myslenia, pretože každá z nás je jedinečná a to, čo nás naučili rodičia, nie je vždy pre náš prospech. 
 • Prepojenie tela a mysle – naše myšlienky spúšťajú tvorbu hormónov a iných látok, ktoré sa vyplavujú do nášho tela. Ako z pocitov nášho tela tvoríme emócie a ako si na nich vytvárame závislosti.
 • Vnímanie svojho tela, aby si mu dokázala dať to, čo práve potrebuje a nie to, čo si myslia druhí, že potrebuje.  Aby si si včas uvedomovala jeho signály, keď na seba nakladáš príliš veľa.
 • Konzistentnosť, pretože každodenné drobné zmeny sú tým, čo rozhoduje. 
 • Komunita a vzájomná podpora, pretože každá z nás potrebuje bezpečné prostredie, kde nie je súdená, ale cíti sa pochopená a vnímaná.  
 

Viac o programe Fénixov kruh

Fénixov kruh je ročný cyklický program. Je určený na hlbšie prepojenie mysle a tela a prepojenie s vnútorným zdrojom energie. Je určený pre unavené a vystresované ženy, ktoré sa už nechcú cítiť bezmocné a odovzdané okolnostiam. Chcú prevziať zodpovednosť za seba a naštartovať svoju životnú energiu. 

V programe každý mesiac otvárame novú tému. Systematicky sa učíme žiť plné energie a zbytočne ju nestrácať. Hravo si vytvárame nové užitočné návyky. 

Do programu je možné vstúpiť vždy koncom mesiaca. 

Cena ročného programu Fénixov kruh je v jednej platbe 

500,- euro/ ročne

alebo 

150,- euro v 4 splátkach

V cene jednej kávy  denne môžeš zmeniť svoj život. Spojiť sa so zdrojom energie v sebe samej a už o ňu nikdy neprísť.

Za túto cenu získaš:

 • Vnútornú istotu. Poznanie seba samej a pochopenie, čo je a nie je pre Teba dobré.
 • Energiu pre život a pokoj v duši
 • Pocit, že si naozaj hodna žiť úžasný život
a k tomu: 
 • Každý mesiac videá s novou témou, ktorá sa nás bytostne dotýka. Nové pochopenie a pohľad na tému. 
 • Každý mesiac nová, praktická výzva: Jednoduché praktické úlohy, ktoré Ti nezaberú viac ako pár minút a zároveň Ti pomôžu zostať v kontakte s vnútorným zdrojom energie.
 • Každý mesiac jedno spoločné stretnutie na Zoom-e 
 • Jednoduché nástroje (nahrávky, cvičenia), ktoré dokážu priniesť obrovskú zmenu. 
 • Vzájomná podpora v tajnej skupine na FB
 • Exkluzívne zľavy v mojich programoch a u partnerov

Čo môžeš stratiť, keď sa pridáš?

 • Únavu a večný stres
 • Pocit obete
 • Pochybnosti o sebe samej
 • Potrebu si chrániť energiu
 • Bezmocnosť v rôznych situáciách
 • Chaos v hlave
 • Potrebu zvládať všetko sama

Najčastejšie otázky

Pre koho je Fénixov kruh?

Pre ženy, ktoré sú unavené z každodenného stresu. Vnímavé sa starostlivé ženy, ktoré často na seba zabúdajú pri starostlivosti o iných. Pokiaľ sa chceš uistiť, či je Fénix pre Teba, napíš mi na holla.pavlina@gmail.com a dohodneme si krásku konzultáciu. 

Kedy začína a koľko to trvá?

Fénixov kruh je cyklický program. Dá sa doň vstúpiť začiatkom mesiaca a členstvo je na celý rok. 

Koľko času mi zaberie?

Každý mesiac sa Ti zobrazí niekoľko krátkych teoretických videí, ktoré si môžeš pozrieť kedykoľvek v priebehu mesiaca. Okrem toho Ťa každý čaká vždy 21 dňová výzva, ktorá je hravá a zábavná a zaberie Ti pár minút denne. 

Nebude to stresujúce? Ďalšia povinnosť navyše?

Ty si vyberáš, čo chceš alebo nechceš urobiť. Nikto Ťa nebude kontrolovať ani naháňať.  Úlohou Fénixovho kruhu je Ti život zjednodušiť a nie komplikovať. Ukázať Ti, ako si môžeš v živote mnohé veci prispôsobiť a ešte sa pri tom zabávať. 

Prečo ... Fénix?

Vždy ma fascinoval príbeh Fénixa. Je zobrazovaný ako nádherný veľký vták so zlatými a červenými pierkami a jasnými modrými očami. Je jediný svojho druhu. Je jedinečný, ale občas sa môže cítiť osamelý. Keď zostarne, tak sa vyčerpaný Fénix vracia na miesto svojho zrodu. Jedným mávnutím krídiel sa zapáli a zhorí na popol. 

Z tohto popola sa potom opäť zrodí a žije nový dlhý život. Táto legenda sa objavuje v gréckej,  egyptskej aj čínskej mytológii. Dokonca aj v našich rozprávkach sa vyskytuje vták Ohnivák.

Fénixa vnímam ako symbol znovuzrodenia, dlhovekosti a životnej energie.

"Fénix … keď som prvýkrát videla príspevok od Pavlíny, hneď som bola zvedavá o čo ide. Prvé, čo ma oslovilo a očarilo bola Legenda o vtáčikovi Fénixovi. Rozpráva príbeh o vtákovi, ktorý sa môže znovuzrodiť z vlastného popola. Wauuuu- hovorím si, aj ja by som niečo také chcela, túžila a potrebovala - znovuzrodenie a konečne si život uživať naplno, plná energie a radosti… "
Natália

Stále sa nevieš rozhodnúť? Pozri si, aké fascinujúce témy nás čakajú. 

A pokojne mi napíš na holla.pavlina@gmail.com, pozrieme sa spolu na to, čo Ťa drží späť. 

Témy jednotlivých mesiacov

Zámer je to, čo rozhoduje
Prestaň bojovať sama so sebou
Doplň telu, čo mu chýba
Energia musí prúdiť
Svoje vzťahy si vytváram ja
Tu šéfujem ja, nie moje strachy
Liečivá príroda
Dokonalé jedlo pre mňa
Hlboká regenerácia
Očakávania a sklamania
Blažená prítomnosť
"Príliš veľa" ma ničí