Individuálna spolupráca

Pri individuálnej spolupráci sa venujeme témam životnej energie, vysokej citlivosti, vzťahom a zdraviu. 

Tvoríme jasný zámer a sprevádzam klientky na ceste k dosiahnutiu ich zámeru. 

Jednotlivé ciele vždy ladíme tak, aby boli v súlade s klientkou. Často sa nám totiž do našich cieľov miešajú snahy o vyhovenie druhým, najmä rodičom. Preto odhaľujeme jej dary a talenty. Hľadáme, v čom sa klientka cíti dobre a čo jej samej robí radosť. Tomu potom prispôsobujeme zámery tak, aby sa v nich cítila naozaj prirodzene.

Vďaka vyštudovanej matematike a mojej silnej analytickej a logickej stránke vidím súvislosti.  Každý problém viem  rozdrobiť ma malé a jednoduché kroky, ktoré postupne vedú k veľkým zmenám v živote.

Využívam logiku a analytické myslenie, aby som pomohla svojim klientkám uvidieť, kde ich podvedomé  správanie odporuje zadaným cieľom. Kde si samé hádžu polená pod nohy. Zároveň mám k dispozícii metódy a nástroje ako toto automatické správanie zmeniť. Jedným z nástrojov je aj homeopatia, ktorú som vyštudovala na štvorročnej akadémii klasickej homeopatie. 

Z prejavov tela, mimiky, hlasu viem vnímať, kedy je klientka v súlade s tým, čo hovorí a kedy je jej podvedomie v rozpore s vedomou mysľou.

Viem klásť otázky tak, aby som klientku priviedla k podstate problému. 

Výsledkom našej spolupráce je potom menej vnútorných podvedomých bojov a tým pádom viac energie. Postupne klientka získava pocit, že žije svoj život, ktorý ju naozaj baví. Tým ako odkladá správanie, ktoré jej neslúži, postupne získava väčší pocit dôvery k sebe samej. Výsledkom nášho úsilia sa stávajú sebadôvera, sebavedomie a sebaláska.

Spokojná klientka už netvorí svoj život zo strachu. Vníma svoju vnútornú silu. Je pripravená čeliť výzvam, ktoré život prináša, pretože vie, že ich s prehľadom zvládne. 

Cenník

Jednotlivá individuálna konzultácia

80,- euro

Balík piatich konzultácií (potrebné vyčerpať v priebehu 3-5 mesiacov)

350,- euro

Spojenie so sebou (3 hodinová prechádzka v lese s mentoringom. Citliví ľudia sa vedia na seba naladiť lepšie v tichu prírody.)

220,- euro

Ročný VIP mentoring

(každý týždeň konzultácia, podpora celej rodiny v akútnych ochoreniach, Fénix kruh, podpora na messengeri počas celého roka)

4 000,- euro

V prípade záujmu o individuálnu spoluprácu mi prosím napíš na e-mail: holla.pavlina@gmail.com alebo na messenger. 

Dohodni si so mnou prvú bezplatnú konzultáciu. Vymyslíme to najlepšie pre Teba na mieru.